Theta Healing Basic DNA Eğitimi ANTALYA

Theta Healing Basic DNA Eğitimi ANTALYA

Theta Healing hayatınıza mucizevi şekilde dokunan ve değişiminize tanık olduğunuz bir yöntemdir. Theta Healing; derin, güçlü dua ve meditasyon tekniği ile evrendeki yaşam enerjisini kullanarak; size zorluk deneyimleten ve hizmet etmeyen inançları değiştirebileceğiniz, bilinçaltınızda olanların hayatınıza etkilerini şaşırarak keşfedeceğiniz, keşfettiğiniz olumsuz kalıpları değiştirerek her türlü öğretiyi yükleyebileceğiniz, size hayallerinizin hayatınıza sahip olmanıza kapı aralayan spritüel bir yöntemdir. Güçlü, öğrenmesi herkesçe mümkün, çok yönlü bir tekniktir.

EylülBasicDnaEğitimiGörseli

Theta Dalgalarının Faydası Ne Olabilir?

Theta healing adını beyin dalgalarımızdan alır. Gün içerisinde yayın yaptığımız farklı beş frekansımız vardır (Alfa, delta, gama, beta, theta).

Bilim adamları E.E.G ile yapmış oldukları deneylerde mutluluk ve huzurun bu dalga boyunda deneyimlendiğini tespit etmişlerdir. Bu dalga boyunda iken kolayca bilinçaltı ile bağlantıya geçebilir ve aynı zamanda evrendeki temel yaşam enerjisi ile bağlantıda oluruz.

Çocukların koşulsuz mutluluğu ve sınırsız güçlerinin sürekli Theta beyin dalgalarında yayın yapmalarından kaynaklı olduğu bilinmektedir.

Eğitimin özü kendi kendimize edindiğimiz veya dışarıdan empoze edilmiş olan öz, genetik, geçmiş ve ruhsal inançlar olarak yerlerinde tutulan yaşam kalıplarınızı değiştirmek için verilen tekniklerin uygulamasıdır.

Eğitim İçeriği :

Theta Nasıl Oluştu
Kelimelerin ve Düşüncelerin Gücü
Psişik Düşünce Kontrolü
Çakralar
Gözlemleme
Özgür İrade ve Birlikte Yaratım
Sezgisel Yetenekler
Okuma
Kurallar
Theta Healing Tekniği
Hücre Hücrelerle Konuşur
Kişisel Çalışma
Grup Çalışmaları
Neden Kişiler İyileşmezler
İnanç Çalışması
Duygular ve Sağlık
İnançlar ve Onları Nasıl Değiştirebiliriz
Hisler İçin Programlar
Anahtar İnançlar- Kazma
Koruyucu Melekler
Ruh Arkadaşları
Ruh Parçacıkları
Yaratmak
Gelecek Okumaları
DNA Aktivasyonu
Daha Fazlası …

Seminer ile Verilenler : Vianna’nın ThetaHealing® Seminer Kitabı, Basic DNA eğitim özeti (mail ile), Kazma çalışma örnekleri

Katılım şartı: Değişime hazır olan her birey bu eğitime katılabilir.

Basic DNA ThetaHealing® tekniğini tanıtır ve her bir katılımcıda DNA’nın 12 ipliğinin aktive olmasına odaklanır. Kronos veya gençlik ve canlılık kromozomu aktive edilir, telomerler yaşlanma sürecini geriye çevirmek için güçlendirilir ve öğrenciler Yaratıcı’nın (Allah cc) Koşulsuz Sevgi enerjisine açılımı deneyimlerler.

Öğrenci kendi inançlarını belirlemeyi ve bunun yanında diğer katılımcıların inançlarını çıkartmayı öğrenir. Bu uygulama geleneksel psikoterapinin inanç sistemlerini ortaya çıkartmak için seneler sürebilen sürecini çabuk bir şekilde belirleyerek, bedene sınırlayıcı inançlarını veya hislerini olumlularla nasıl yerine koyacağını gösterir. Bedende özellikle genetik değişimler yapılırken güven konuları vurgulanır.

Diğer konular ve alıştırmalar, rehber melekler, yaratım yasaları, gelecek okumaları, seratonin ve noradrenalin seviyelerinin dengelenmesi, ağır metallerin ve radyasyonun çekilmesi, ruh arkadaşları, kararsız ruhlar ve implantasyonlar, Yedi Varoluş Seviyeleri ve birçok durumu ve rahatsızlıklar için protokoller üzerinde Yaratıcı (Allah cc) ile çalışılırken ayırt etmeyi içerir. Seminerin sonunda, kendi ve diğer katılımcılar üzerinde çalışan öğrenci uygulayıcı olmak için hazırdır.

Eğitim sonunda uluslararası geçerli uygulayıcı sertifikası verilecektir.
Eğitim süresi: 16.09.2017 saat : 11.00-19.00
17.09.2017 saat: 11.00-19.00
1809.2017 saat: 18.00-20.00
Eğitim yeri: İZ KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ Konyaaltı-ANTALYA

Eğitmen: Mukaddes Funda ÖNER

İLETİŞİM : 0242 228 58 56

Henüz yorum yok.