Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Theta Healing ile nasıl tanıştınız?

Bu tanışma şimdi baktığımda çok uzun yıllara dayanıyor. İnsanın en büyük gücünün içinde olduğuna inandım hep. Farklı alanlarda kişisel gelişim yolcuğuma başladım, 2013 yılında bir arkadaşımdaki theta seansı sonrasında değişimine tanık olmam üzerine eğitim aldım ve seanslarıma başladım.

2014 yılında İZ Güzellik ve Kişisel Gelişim Merkezinin kurulmasıyla Antalya’daki seanslarımla daha fazla insana ulaştım. Sonrasında Yunanista’da aldığım eğitmenlik eğitimi ardından Antalya, İzmir, İstanbul ve bir çok ilde eğitimler vererek uygulayıcılar yetiştirmeye başladım. Eğitimlerim ve seanslarım farklı illerde ve Antalya da hala devam ediyor.

Bedensel ve spirutüel şifalanma olan Theta Healing’i bizlere anlatır mısınız?

Bizler her düşüncemiz ve söylediğimiz her kelime ile geleceğimizi belirleyen; güçlü, yaratıcı varlıklarız. Bu dünyada, yaydığımız her enerjinin bize geri dönenler üzerinde etkisi vardır. Tıpkı bir radyo frekansı gibi, bilinçaltımız da sürekli yayın yapar ve bize içinde barındırdığı sevgi, korku, kızgınlıkla uyumlu insanlar, olaylar çekerek deneyimlememizi sağlar.

Theta şifası yaratıcı ile yapılan odaklanmış dua ile fiziksel, psikolojik ve spritüel şifa sağlayan bir meditasyon çalışmasıdır. İsmini beş beyin frekansından (alfa, delta, theta, gama, beta) biri olan Theta seviyesinden alır.

Beyin dalgalarımız sürekli yayın halindedir. Yaşadığımız her olay, durum ve çevremizdeki kişiler yayın yapan beyin dalgaları tarafından tıpkı bir mıknatıs gibi hayatımıza çekilir, bilinçli dünyamızda ise değerlendirilir.

Bilim adamları E.E.G ile yaptıkları deneylerde Theta frekansındaki kişilerde mutluluk ve huzur dalgasında yayın yaptığını keşfetmişlerdir. Yapılan çalışmalarda yine bu dalga frekansında kişinin bilinçaltı ile kolaylıkla bağlantı kurulabildiği tespit edilmiştir. Çocuklardaki koşulsuz sevgi ve mutluluğun sebebi sürekli olarak Theta frekansında olmalıdır.

Daha geniş bilgi için tıklayın.

Theta Healing kimlere nasıl bir fayda sağlıyor?

Zihnin, ruhun ve enerjinin birlikte çalıştığı Theta Healing yaratıcı güç, evren, Allah kısacası her şeyi yaratan güce inancı olan herkese faydalıdır.

Theta Healing’ı seansını herkes alabilir mi?

Theta Healing değişime hazır hisseden herkes seans, eğitim ve workshop katılabilir.

Theta Healing tekniğinde özellikle yapılan uygulamalar nelerdir?

Bilinç altı bir benzetme yapılması gerekirse okyanus gibidir. Seanslar kişisel farklılıklarla uygulanır. Bu nedenle yalnızca bu konulara çalışıyoruz demek mümkün değildir.

Ancak seanslarda ve eğitimlerimizde kişiyi olumsuz etkileyen bilinçaltı kalıbının temizlenmesinin yanında ;

Anne rahmine şifa; Kişiler his ve programlarını tanımlamaya anne rahminde başlar ve sürekli bu bilgilerin üzerine yeni bilgiler inşa eder. Theta Healingde anne rahmine şifa yapmak mümkündür. Anne karnında bebeğin kendini nasıl hissettiği bireyin yaşantısındaki anlam veremediği hisleriyle bağlantılıdır.

Duygu yaratımı yapılabilir; Bazı kişiler durum öyle olmadığı halde kendilerini yetersiz, değersiz ya da sevilmeye değer bulmaz çünkü bu onlara böyle anlatılmış, yansıtılmıştır. Kişinin program değişiminin yanı sıra hisleri üzerinde çalışma yapılarak bilinçaltına hisler tanıtılır.

Mekan ve nesne temizliği; Var olan her nesne üzerinde enerji barındırır. Yeni aldığımız ev, araba, antika süslerimiz bizden önceki sahiplerinin ya da üreten insanların enerjileriyle sarılır. Bu enerjinin olumsuz olması halinden Theta ile temizliği ile kolayca temizlenir.

Çakra çalışması; çakralar açılabilir ve kirli teknolojinin üzerimize etkisi olan radyasyon uzaklaştırılabilir.

DNA aktivasyonu; ile DNA’nın uyuyan kısımlarını uyandırabiliriz. Bu aktivasyon hücrelerimizde taşıdığımız sır ve gizemlere ulaşarak kalıcı değişiklik yapmamızı sağlar.

Ruh parçacıkları iadesi; Hem pozitif, hem olumsuz olan ilişkilerde, hem çok sevip hem kaybettiğimiz beraberliklerimizdeki kişiler ile aramızda çalışma yapılabilir. Kendimizden ödün verdiğimiz evlilik ve ilişkilerimizde derin yaşadığımız özlem, pişmanlıklarımızdan kalıcı olarak kurtulmak için yapılan özel bir çalışmadır.

Bolluk bereket yaratımı;

Gibi uygulamalarla çalışma yapabiliyoruz.

Theta Healing’in farkı nedir?

Bilinçaltı kayıtlarını değiştirmeye yönelik benzer tüm tekniklerde olumlama vardır.

Gerek hipnoz, gerek reiki olsun negatif inancı bilinçaltında olumluya dönüştürebilmek için 21 gün tekrar edilmesi gerekiyor. Yine de bulunan negatif düşünce kök inanç değilse değilse yapılan olumlama kök inancın baskın olması ile bozulabiliyor.

Theta şifası derin blokjlara, kök inançlara hızla ulaşılmasına imkan verir. Bununla bilinçaltının değişimi kalıcı olmasının yanı sıra anda gerçekleşir. Danışan kinesyoloji testi ile değişimine anda tanık olur.

Theta Healing’den nasıl faydalanabiliriz?

Bireysel seans alabilir : Eğitmenler tarafından yetiştirilebilen her uygulayıcıdan seans alınabilir.

Eğitim alarak uygulayıcı olabilir : Eğitimler yalnızca biz eğitmenler tarafından verilebilir.

Workshoplara katılabilirsiniz : Bolluk bereket, ilişki ya da kilo üzerine tek konuda çalışma yapabilirsiniz.

Nasıl seans alabilirim?

Seanslar yüzyüze ya da uzaktan internet, telefon aracılığı ile yapılabilir. Mesafe engel değildir. Tercih özgür iradenizdedir.

Bu seansın eşimle almak istiyorum mümkün mü?

Bireysel terapinin yanında eşli terapi yapmak mümkündür.

Seans, eğitim ya da workshop öncesi yapmam gereken bir şey var mı?

Tüm uygulamalar öncesinde kinesyoloji testine doğru cevap verebilmek için, bol su tüketmek yeterlidir.

Çocuklarla çalışma yapıyor musunuz?

Çocuklarda bulunan dikkat dağınıklığı, boşanmış anne-baba sonrası gözlenen sorunlar, saldırgan iletişim ve bir çok konuda yetişkinlerde olduğu gibi çocuklarda çalışmamız mümkündür.

Sigara, alkol bırakma konusunda Theta Healing™ etkili midir?

Bağımlılıklar çocukluk ve yaşadığımız bir çok deneyimden elde ettiğimiz (özenme, ait hissetme vb.) blokajların hayatımıza yansımadır. Bilinçaltı çalışması olan Theta ile sizi bu bağımlılığa iten blokajları keşfetmek ve değiştirmek için oldukça etkilidir.

Theta Healing™ yöntemini kendime uygulayabilir miyim?

Theta tekniği öğrenmesi herkesçe mümkün bir uygulamadır. Eğitmenlerden tarafından alacağınız Basic eğitimlerinde bu seviyede çalışma nasıl yapılır, theta seviyesine nasıl çıkılır ve daha bir çok bilgi eğitmen tarafından size öğretilir. Bu eğitim sonunda sertifikalı uygulayıcı olmaya hak kazanır, kendinize ve çevrenize uygulama yapabilirsiniz.

Kaç seansta sorunlarımdan kurtulabilirim?

Her kişinin parmak izi nasıl sadece o kişiye özgünse, seans sırasında bulunan blokajlar ve hislerde aynı özgünlüktedir. Bu nedenle bireyler benzer problemlerle bile gelmiş olsa seans süreçleri kişilerde değişiklik gösterebilmektedir.

Bir seans esnasında beni ne bekliyor?

Her bir uygulayıcının kendi tarzı vardır. Uygulayıcı sizin üzerinizde çalışmak için izin alır, bu konu spesifik (para, aşk vb.) bir konu olabileceği gibi kişisel bir konu olabilir.

Uygulayıcı size bir kas testi yaparak sizdeki kalıpları belirler, değiştireceği her blokaj için sözlü onay alması gerekmektedir. Blokajların değişmesi ve his yüklemeleriyle seans sonlandırılır.

Size nasıl ulaşabilirim?

Bana ulaşmak için linke tıklayın.