Hikayenin Başlangıcı

Hikayenin Başlangıcı
Çünkü her hikâyenin bir başlangıcı vardır.

1985 yılında Antalyada dünyaya geldim. Sevmeyi-sevilmeyi seven dahası bunu doya doya yaşayan, aşık olduğum denizden ve şehrinden ayrılmadan lise hayatıma kadar bu şehirde büyüyen şanslılardan oldum.

Üniversite eğitimimi aile geleneğimizi bozmadan Süleyman Demirel Üniversitesinde Ebe olarak tamamladım. Mezun olmamın ardından çocukluk hayallerimden biri olan öğretmenliği İlkyardım Eğitmeni olarak Konyaaltı Sürücü Kursunda hayata geçirdim.

 

img_6098-e1476456252335 img_1400

Hayallerimin hayatımın bir parçası olması kendimi şanslı olarak tanımlamamı sağladı. O zamanlar bunun sadece şans olduğunu düşünüyordum. Ancak bunun sadece şans olmadığını anlamam uzun sürmedi. İçsel yolculuğuma okuduğum kitapları yol gösterici kabul ederek katıldığım workshoplarla emekleyerek başladım.

‘Neden’ sorusunu sorarak yaşamak bazen zor, bazen keyifli olsa da, sebepleri aramaktan vazgeçmemem bir çok güzel deneyim yaşamama sebep oldu. Bu deneyimlerin hayatımın taşlarını oturttuğunu anlamam birazcık zamanımı aldı. ????

Devlet memuru olarak İstanbula yerleşmemin ardından daha fazla insanla tanışmam deneyimlerimi çoğaltarak yolculuğumu ivmelendirdi.

Yüksek lisans ve pedagojik formasyon eğitimlerimi tamamladım. Mesleğimle bağlantılı Doğum Koçluğu ve Nefes Koçluğu eğitimlerimi aldığımda bilinçaltını biraz daha yakından tanıdım. Ardından yine de “Daha iyi ne olabilir?” demekten kendimi alamadım.

2013 yılında yeğenim olacağı haberi ile yolculuğumu hızlandırma kararıyla, kalıcı ve etkili olduğunu deneyimlediğim Theta Healing® eğitimlerimi tamamladım. Hayallerimin hayatımda Theta ile can bulmasına tanık oldum.

Son olarak Atina’da eğitmenlik eğitimiyle daha çok insana ulaşmak için büyük bir adım attım. Atina sonrası Rusya eğitmenlik eğitimleriyle ileri seviye eğitmenlik aldım.

Bununla birlikte memuriyetten ayrılarak Antalya’ya yerleştim.

Theta Healing® ile insanların özüne gittiği yolculuğa İz Güzellik ve Kişisel Gelişim Merkezinde bireysel seanslarım, workshoplarımın yanı sıra Almanya, Antalya, istanbul, Ankara , İzmir ve ilgi gösteren bir çok ilde uluslararası sertifikalı eğitimler düzenleyerek insanlara ışık tutmanın keyfini deneyimliyorum.