Theta Healing ™

Theta Healing ™ Nedir?

Theta Healing ™ güçlü dua ve meditasyonla evrendeki yaşam enerjisini kullanarak; size hizmet etmeyen ancak hayatınızda sürekli tekrarlayan inançlarınızı mucizevi şekilde değiştirebileceğiniz etkili ve kalıcı bir yöntemdir.

‘İnsanoğlu; ağzından çıkan cümlelerin, beyninden çıkan düşüncelerin, bütün evreni dolaşıp tekrar onlara geri döndüğünü bilse, eminim çok daha dikkatli olurdu…’ Albert Einstein.

Hayatınızda karşılaştığınız durumlar ve insanlar tamamen bizimle ilgildir. Bilinçaltı aralıksız yayın yapan frekansları ile bize deneyimler yaşatır. Bilinçaltımızdaki kalıplar ve düşünce şeklimiz hayatımızı var eder. Bu nedenle değiştirmek istediğimiz ne varsa bilinçaltı temizliği ile sağlanabilir. Eğer kolay ve kalıcı bir şekilde bilinçaltı kalıplarınızı değiştirmek ve sürekli tekrarlayan olumsuz duyguları deneyimlediğiniz durumlardan kurtulmak istiyorsanız; Theta Healin™ size göredir.

Theta Healing™ şifası bizim mevcut düşünce şeklimiz ve davranışlarımızı, bilinçaltımızdaki negatif kalıpları değiştirerek, yenilenerek hayal ettiğimiz hayatı yaşamamıza olanak sunar.

‘Neden hep aldatılıyorum?’
‘Neden sürekli bu duruma düşüyorum?’
‘Neden bunlar hep benim başıma geliyor?’
‘Neden param hep yetersiz?’
‘NEDEN, NEDEN, NEDEN, NEDEN …’
Dediğimiz memnun olmadığımız ama sürekli tekrarlayan olayların değişimini mümkün kılar. Yaılan değişiklikler an’da olur ve kinesyoloji testi ile kişinin sonucu somut olarak görmesine olanak sunar.

Beynimiz gün içerisinde farklı frekanslarda çalışır. Bu frekanslar;
BETA: Zihnin fiziksek bir aktiviteyle meşgul olduğu anlar. Mesela bu yazıyı okurken ????
ALFA: Hayal kurduğunuz ya da düşüncelere daldığımız anlarda var olan frekansımız.
THETA: Uyku öncesi an
DELTA: En derin uyluya daldığımız an.
Theta Healing™ ismini beyin dalgalarından alır. Theta Healing™ uygulayıcı theta frekansında çalışarak kişinin bilinçaltıyla bağlantıya geçer. Kişinin geçmişinden gelen olumsuz bilinçaltı kayıtlarına ulaşır ve bunların yerine kişinin özgür iradesi ile olumlu kalıplar ile değiştirir. Bu çalışmanın ardından, kişinin yıllardır içerisinden çıkamadığı döngü kırılır ve hayatı olumlu yönde değişir.

Theta Dalgalarının Faydası: Bilim adamları E.E.G ile yapmış oldukları çalışmalarında deneylerde mutluluk ve huzurun bu dalga boyunda olduklarını tespit etmişlerdir. Çocukların 0-6 yaş aralığındaki koşulsuz mutlulukları ve güçlerinin Theta beyin frekansında yayın yapmaları kaynaklı olduğu bilinmektedir. Bunun yanı sıra çalışmalar göstermiştir ki theta dalga boyunda iken kolayca bilinçaltıyla bağlantıya geçilebilir. Aynı zamanda evrendeki temel yaşam enerjisi ile bağlantıya geçilebilir. Bilinçaltı temizliği yapılabilir, zorlanmamıza sebep olan olumsuz birikimlerden bu şekilde kurtulabiliriz.

Theta Healing™ ile kendi önünüzden çekilmeyi başardığınızda, hayat hayallerinizden daha hayalperest olacak.

Hayal ettiğiniz hayatın kapısını aralamaya hazır mısınız?