Gerçek aşk neden sizi bulmuyor?

Gerçek aşk neden sizi bulmuyor?

Aşk; yüzyıllardır bir çok insanın kara bir delik olarak gördüğü karmaşalar zinciri. En büyük mutluluk kaynağı mı yoksa acılar içinde nefes almanın duygusal karşılığı mı? Yoksa bunların ötesinde bambaşka bir algı mı?

Aşk kendini tanımaşka, anlama, başkasında kendini görme, fark etme ve hatta kendini keşfetme duygusu olabilir mi?

Bunlar değilse günümüzde sıkça karşılaştığımız cinsel çekim kaynaklı geçici bir hormon değişimi mi?

Peki ya gerçek aşkı bulmak mümükün mü? Mümkün!!!

Kenidinizi tanımaya ve anlamaya hazırsanız tabi. Peki buna hazır mısınız?

Eğer cevabınız evetse değişim sizin için kaçınılmazdır. Theta healing ile bilinçaltı blokajlarınızı temizleyerek gerçek aşkı bulmak hayal değil. Haydi sorularımıza bir göz atalım.

Gerçek aşkı yaşamak için bazı soruların cevaplarını doğru bilmek gerek. Dürüst olmak size çok şey kazandıracak unutmayın (;

En önemli ilişkiyi kiminle kurarsınız?

-Hayatımdaki ya da olmasını istediğim  partnerimle

-Kendimle

-Çevremdeki sevdiklerimle

Aşk söz konusu olduğu için kurduğum en önemli ilişki partnerimle olan diyebilirsiniz. Büyük bir yanlışa ilk adımı attınız, çoğunluğun arasına hoş geldiniz merak etmeyin burada yalnız değilsiniz(; peki ama neden doğru değil dediğinizi duyar gibiyim. Çünkü insanın tarihler ve nesiller boyu kurduğu en önemli ilişki kendisi ile olan olmasına rağmen, en çok gözardı ettiğimiz ilişkide kendimizle olandır.  Diğer tüm ilişkiler gelir ve gider. Şimdi aynaya bakın ve kendinizi içtenlikle değerlendirin.

Kendinizi seviyor, beğeniyor ve tam görebiliyor musunuz?

Aynadaki size bakarken kendinize dürüstçe sorun ben benimle aşk yaşar mıydım?

Bu sorunun cevabı her şeyden önemli çünkü sizin kendinizle mutlu bir ilişkiniz yoksa dışa bağımlı mutluluk aramaktan vazgeçmeyeceksiniz. Üzüntünüz, sevinciniz, beğenilme konusun da bile dışarıdan birisine ihtiyaç duyacaksınız. Aynaya bakın partnerinizin de aynı aynaya bakacağını bilin ve hep hatırlayın. Kendinizle kurduğunuz ilişki partneriniz ve hayatınızdaki ilişki kurduğunuz herkes için en önemli yapı taşıdır.

Sizce aşık olduğunuz kişiye söyleyebileceğiniz en zararlı söz hangisidir?

- Sensiz yaşayamam

-Sana ihtiyacım var

-Sensiz kalmaya dayanamam

Bu cümlelerin her birisi pozitif görünen negatif mesajlar içerir. Bu cümleler aşkı kendinizden uzak tutmanın bir yoludur. Çünkü her birisi aynı hissi barındırır sana muhtacım demektir. Muhtaçlık ise aşkı sizden uzak tutmanın en basit yoludur, çünkü eksiklik barındırır. Bu güzel sözler nasıl bunu barındırır diyor olabilirsiniz. Sürekli ben eksiğim yayını yaparken birisi tarafından koşulsuz sevilmek pek tabi mümkün değildir. Eksiklik sürekli güvensizim beni güvenceye al, sürekli parasızım bana destek ol, sürekli sevgi almalıyım gibi anlamları içerir. Eksikliğiniz bilinçaltınızda nasıl yerleşmişse bu frekansa uyumlu yayın yaparsınız. Bu yayın başta karşınızdaki kişiye güzel gelebilir ihtiyaç duyulmak egonun en sevdiği besin kaynaklarındandır karşınızdaki kişiye kendini değerli ve güçlü hissettirir. Fakat bir süre sonra bu talepler partneriniz de yetersizlikle yer değiştirir çünkü kendi ihtiyaçlarını hatırlar. Partneriniz de tıpkı sizin frekansınızdan yayın yapmaya başlar.

İlk soruyu aynaya bakarak cevaplamıştık partnerimiz de aynadaki size bakıyordu hani hatırlayın. Bilinçaltının muazzam tekniği burada devreye giriyor. Benzer enerjiler birbirini çekiyor ve istekleriniz eksiksiz olarak yerine getiriliyor. Aksi olması mümkün değil.

Peki bu nasıl değişir. Theta Healing ismini 5 beyin frekansımızdan biri olan Theta'dan alır. Theta bilinçli ya da bilinç dışı kodladığımız korku, kaygı, suçluluk ve sevgi kalıplarımızla gün içerisinde sürekli yayın yaparak bize isteklerimizi korkusuz ve tam istediğimiz şekilde getirmekle yükümlüdür. Ben güvende olmak istiyorum derseniz sürekli güvende olmanızı gereken durumları ve insanları çekersiniz(çekim ve işleyişi hakkında detaylı bilgiyi sitemizdeki yazılarımızda bulabilirsiniz.). Ben sevgi istiyorum dedikçe sevgisiz olduğunuzu tüm evrene bildirirsiniz. Bu örnekleri arttırmak tabi ki mümkün. Peki ya değiştirmek mümkün mü?

Theta Healing ile hızlı, kalıcı ve etkili bir şekilde olumsuz bilinçaltı kalıplarınızdan kurtulmak mümkün. Aynadaki sizi  olan iletişiminiz kuvvetlendikçe çevrenizde ilişki kurduğunuz herkesle iletişiminiz yücelecek ve siz gerçek aşkı yaşamaya başlayacaksınız.

Unutmayın kendinizle olan ilişkiniz her şeyin temelidir. Değişim sizinle başlar tıpkı denize attığınız taşın dalgaları gibi hızla büyür ve hayatınız şekillenir. Sizde değişime hazırım diyorsanız Theta Healing hayatınızı hayallerinizden hayalperest yaşayabilirsiniz....

Henüz yorum yok.