EVRENİN YASALARI

EVRENİN YASALARI

IMG_5763Ne düşünürsen o titreşir, Ne titreşirse onu çekersin.
Abraham Hicks

TİTREŞİM YASASI
Herşey kendi titreşimine sahiptir. Her düşünce, ses, duygu, istek kendi titreşim frekansına sahiptir. Evrende herşey dairesel modeller halinde hareket eder, titreşir ve seyahat eder.


EYLEM YASASI
Bir tezahürün gerçekleşmesi için harekete geçmelisiniz. Niyet ettiğiniz şey her ne olursa olsun, gerçekleşmesi için bir eylemin isteklerinizi takip etmesi gerekir.


TEKABÜL YASASI
Işık, titreşim ve hareket eterik dünyada ya da evrende kendilerine tekabül eden prensiplere sahiptir. Aşağıda olan Yukarıda olana benzer. BİZ BÜTÜNÜN PARÇASI OLARAK BÜTÜNDEN ETKİLENDİĞİMİZ KADAR BÜTÜNÜ ETKİLEME GÜCÜNE SAHİBİZ.


SEBEP-SONUÇ YASASI
Her eylemimizin ona kaşılık gelen bir yansıması vardır, hayatımız seçimlerimizden ibarettir. NE EKERSEK ONU BİÇERİZ.


TELAFİ YASASI
Evren eyleme dayalı olarak karşılık verir. Seçimlerimizden memnun değilsek değiştirebiliriz.


ÇEKİM YASASI
Hayatınızda yaşadığınız ne varsa sizin isteklerinizin yaratımıdır. Hangi frekansta yayın yaparsak o frekansta olaylarla donanırız. Pozitif düşünce pozitifi, negatif düşünce ise negatif durumları var eder. SÖYLEDİKLERİNİZE DİKKAT EDİN DUYGULARINIZA DÖNÜŞÜR, DUYGULARINIZA DİKKAT EDİN HAYATINIZA DÖNÜŞÜR.


RÖLATİVİTE YASASI
Zaman ve mekan rölatiftir. Her insan kendi sınavı ile test edilecektir. Hiç kimse hiç kimseden daha iyi veya daha daha kötü değildir. Yaşadıklarımız seçimlerimizle değişir. Bütün bunlar rölatiftir.


KUTUPSALLIK YASASI
Her şeyin bir zıddı vardır, evrenimizde dengeye erişmek gereklidir.


RİTM YASASI
Her şey belli bir ritmde titreşir. Her şeyin kendine has bir frekansı vardır. Ritmi kontrol edin, enerjiyi dönüştürün.

 

Henüz yorum yok.