ENERJİ BİR FELSEFE DEĞİL FİZİKTİR…

ENERJİ BİR FELSEFE DEĞİL FİZİKTİR…

Her şey enerjidir ve her şey yalnızca bundan ibarettir. İstediğin gerçekliğin frekansına uyumlandığın da, bu gerçekliği yaşamaktan başka bir şey gelmez elinden. Başka yolu yoktur. Bu bir felsefe değil fiziktir.

Albert Einstein

Evrende var olan her şey enerjidir ve her enerjinin de kendine ait bir frekansı vardır. Eğer atomlar arasındaki etkileşimi görebilseydik bu dünyada her şeyin birlikte bir enerji denizi oluşturduğunu ve THETAbu denizin dalgalar halinde etkileşimde bulunduğunu daha rahat algılayabilirdik. Bu denizde bulunun yüksek enerjiye sahip enerjilere biz madde diyoruz, daha düşük yoğunluğa sahip enerjilere ise düşünce ve duygu adını veriyoruz.

Yüksek yoğunluğa sahip enerjiler, düşük yoğunluğa sahip enerjilere göre daha yavaş hareket etmektedir. Doğada bir taşın oyulması yüzyıllar alırken, düşünceler hızla değişebilme özelliğine sahiptir. Buradan yola çıkarak düşüncenin maddeden önce ortaya çıkması evrenin sıralamasıdır.

Enerjilerin yoğunluklarında ki farklılık, onlara yüklediğimiz isimleri değiştirse de temelde bir bütün olduklarını ve birlikte hareket ettikleri gerçeğini değiştirmez.

Bu bütünden yola çıkarak düşüncelerimizin kuvvetinin farkına varabiliriz. Düşüncelerimiz tıpkı bir mıknatıs gibi kendisine benzeyen frekanstaki enerjileri hayatımıza çekerler. Geçmişteki düşünceler ile şimdiki hayatınızı şekillendirdiniz, şimdiki düşünceleriniz ile geleceğe zemin hazırlamaktasınız. Geleceğinizi merak ediyorsanız şimdiki düşüncelerinize ve hayallerinize bir daha dış göz olarak bakmanızı tavsiye ederim çünkü geleceğinizi şekilllendiriyorsunuz. Sık sık düşündüğünüz şeyler geleceğinizi oluşturuyor ve oluşmaya devam edecek. Çünkü bu bir felsefe değil fiziktir.

Evrendeki her şeyin enerji olması demek, aynı zamanda hayat deneyimlerimizin de enerji olması demektir.

Bu gerçekle hayata baktığımızda zenginlik, mutluluk, aşk, başarı ve sağlık temellerini enerjiler oluşturur. Bu enerjilere istediğiniz her an sahip olabilir ve hayatınıza katabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey bu enerjilerle aynı frekansta yayın yapmaktır.

Bilinçaltınızdaki blokajlardan kurtularak frekansınızı yükselttiğinizde isteklerinizin kapılarını aralayarak sahip olmak hiçte zor değildir.

Peki ama bu nasıl mümkün Theta Healing ile. Bilim adamlarını yapmış oldukları çalışmalar göstermektedir ki mutluluk ve huzurun frekansı thetadır. Bu frekansta yayın yapmak evrenden istediğiniz her şeyin kolaylıkla hayatımıza eşlik etmesi demektir. Tabi ki sizi engelleyen korku ve kaygılarınızdan arınarak. Çünkü korku ve kaygılar çok kuvvetli çekim alanına sahip enerjilerdir.

Theta healing ile hayatınızda ki korku ve kaygılara sebep olan bilinçaltı blokajlarınızdan arınarak. İstediğiniz hayatın kapılarını aralayabilirsiniz. Seans alabilir, tek konulu workshoplara katılabilir ya da uluslararası eğitimlerimizle bu enerjinin sürekli olarak hayatınızda olmasını sağlayabilirsiniz.

Unutmayın evrendeki her şeyin enerji olması demek, aynı zamanda hayat deneyimlerimizin de enerji olması demektir. Bu bir felsefe değil fiziktir...

Sevgiyle...

Henüz yorum yok.