Bolluk Bereket Nedir?

Bolluk Bereket Nedir?

Son zamanlarda en sık duyduğum soru üzerine yazıldı yazımız. Ülkenin gelişen ve değişen şartları tüm bireylerde strese yol açarak herkesi para ile olan ilişkisinde daha dikkatli olmaya yönlendirdi. Para ile iletişimimiz toplumsal blokajlardan etkilense de bireysel algımızla yönetilir.

Peki bu kadar kötü örnekte nasıl kendi ilişkimizi kuracağız?

Bunca uğraşa rağmen neden para beni bulmuyor?

Çok çalışıyorum ama hep param yetersiz  gibi cümleler kuranlardansanız dikkatleri yazıya vermelisiniz.

İlk farkına varmanız gereken nokta  bolluk bereket sadece para demek değildir. Evet yanlış duymadınız para somut bir aracıdır.

Nasıl mı?THETA2

Evrenle iletişimimize daha önceki konularda değinmiştik bilinçaltımızda bolluk bereket algımız somut kaynaklarımızı arttırıp azaltma özelliğine sahiptir.

Yalnızca paramızın fazla miktarda olması size bolluk bereket hissi vermeye yetmiyor. Bolluk bereket olgusu bir çok kanaldan beslenir. Bulunduğunuz andan keyif almak, sevdiklerinizle zaman geçirmek, elinizdekileri keyifle paylaşmak ama en önemlisi kazan kazan prensibinde olmak size minik adımlarla büyük kapılar açacaktır.

Bolluk ve bereket kişisel bir zihin durumu olduğu için, size göre neyin yeterli olduğunu ancak siz bilebilirsiniz. Çünkü para, ev ve araba bir enerjidir ve her enerji gibi nötrdür. Para için iyi ya da kötü diyemeyiz sadece enerji diyebiliriz.

Paraya kim kötü diyebilir ki diyenlerdenseniz. Ufak bir test yapalım isterseniz ekranın başından kalkın (biraz su tüketmiş ve tok olmaya dikkat edin lütfen) tüm bedeninizi gevşeterek yüksek sesle 'evet' diyin vücudunuz dengede ise sizi öne doğru atacaktır, 'hayır' dediğinizde geriye doğru atacaktır. Bu testi para için denemeye ne dersiniz  'para pistir - para kirlidir - para kötüdür' sözlerini yüksek sesle söyleyin. Vücudunuz yönünü anlayın. Eğer bu inançlara sahipseniz vücudunuz öne gidecektir ve üzgünüm hiç bir zaman istediğiniz bolluk bereket sizin olmayacaktır.

Neden mi?

Bilinç altınız bir sebeple paraya karşı blokaj oluşturmuştur. Sürekli yayın halinde olan beyin frekanslarınız nötr olan para enerjisine kötü yüklemeler yaparken parayı çekim alanınıza almanız zordur. Bilinçaltı blokajlarınızdan kurtularak istediğiniz bolluk berekete sahip olabilir hak ettiğiniz hayatı deneyimleyebilirsiniz.

Theta beyin frekansı evrenle hızlı bağlantı kurarak size isteklerinizi getiren itaatkar bir köle olarak görev yapar. Geçmişteki düşünceleriniz bugünü, bugün kü düşünceleriniz ise geleceği inşa etmektedir. Bu denklemde bakarsak pis olarak gördüğünüz paraya bol miktarda sahip olmazsınız. Sonuçta pis bir tabaktan yemek yemiyor, hijyen eksikliği olan yerlerden alış veriş yapmıyorsunuz. Pis olan parayı neden tutasınız 'ama o para'dediğinizi duyar gibiyim tam bu noktada bilinçaltının mantığı olmadığını bir kez daha hatırlatırım.

Theta şifası ile bilinçaltı blokajlarınızdan kurtulabilir hayal ettiğiniz bolluğa sahip olabilirsiniz.

Bilinçaltı blokajlarımızdan arınmak, yoğun iş temposuna aldırmadan sevdiklerimize zaman ayırmak, kendimize değer vererek isteklerimizi sevdiklerimizin isteklerinden öncelikli tutarak ben merkezci olmak ve akışta kalarak yaşamak size dilediğiniz tüm bolluk bereket kapılarını açar.

Evrenin bolluk bereketini kullanabileceğiniz harika bir yıl olsun...

Henüz yorum yok.