Theta Healing Basic DNA Ocak 2017 Eğitimi

Theta Healing Basic DNA Ocak 2017 Eğitimi

slideTheta Healing® hayatınıza mucizevi şekilde dokunan ve değişiminize tanık olduğunuz bir yöntemdir. Theta Healing; derin, güçlü dua ve meditasyon tekniği ile evrendeki yaşam enerjisini kullanarak; size zorluk deneyimleten ve hizmet etmeyen inançları değiştirebileceğiniz, bilinçaltınızda olanların hayatınıza etkilerini şaşırarak keşfedeceğiniz, keşfettiğiniz olumsuz kalıpları değiştiştirerek her türlü öğretiyi yükleyebileceğiniz, size hayallerinizin hayatınıza sahip olmanıza kapı aralayan spritüel bir yöntemdir. Güçlü, öğrenmesi herkesçe mümkün, çok yönlü bir tekniktir.

Theta Dalgalarının Faydası Ne Olabilir?

Theta adını beyin dalgalarımızdan alır. Gün içerisinde yayın yaptığımız farklı beş frekansımız vardır (Alfa, delta, gama, beta, theta).

Bilim adamları E.E.G ile yapmış oldukları deneylerde mutluluk ve huzurun bu dalga boyunda deneyimlendiğini tespit etmişlerdir. Bu dalga boyunda iken kolayca bilinçaltı ile bağlantıya geçebilir ve aynı zamanda evrendeki temel yaşam enerjisi ile bağlantıda oluruz.

Çocukların koşulsuz mutluluğu ve sınırsız güçlerinin sürekli Theta beyin dalgalarında yayın yapmalarından kaynaklı olduğu bilinmektedir.

Eğitimin özü kendi kendimize edindiğimiz veya dışarıdan empoze edilmiş olan öz, genetik, geçmiş ve ruhsal inançlar olarak yerlerinde tutulan yaşam kalıplarınızı değiştirmek için verilen tekniklerin uygulamasıdır.

Eğitim İçeriği :

Theta Nasıl Oluştu
Kelimelerin ve Düşüncelerin Gücü
Psişik Düşünce Kontrolü
Çakralar
Gözlemleme
Özgür İrade ve Birlikte Yaratım
Sezgisel Yetenekler
Okuma
Theta Kuralları
Theta Tekniği
Hücre Hücrelerle Konuşur
Kişisel İyileşme
Grup çalışmaları
Neden Kişiler İyileşmezler
İnanç Çalışması
Duygular ve Sağlık
İnançlar ve Onları Nasıl Değiştirebiliriz
Hisler İçin Programlar
Anahtar İnançlar- Kazma
Koruyucu Melekler
Ruh Arkadaşları
Ruh Parçacıkları
Yaratmak
Gelecek Okumaları
DNA Aktivasyonu
Daha Fazlası …

Seminer ile Verilenler : Vianna’nın ThetaHealing® Seminer Kitabı, Basic DNA eğitim özeti (mail ile), Kazma çalışma örnekleri

Katılım şartı: Değişime hazır olan her birey bu eğitime katılabilir.

Basic DNA ThetaHealing® tekniğini tanıtır ve her bir katılımcıda DNA’nın 12 ipliğinin aktive olmasına odaklanır. Kronos veya gençlik ve canlılık kromozomu aktive edilir, telomerler yaşlanma sürecini geriye çevirmek için güçlendirilir ve öğrenciler Yaratıcı’nın (Allah cc) Koşulsuz Sevgi enerjisine açılımı deneyimlerler.

Öğrenci kendi inançlarını belirlemeyi, bunun yanında diğer katılımcıların inançlarını belirlemeyi ve değiştirmeyi öğrenir. Bedende özellikle genetik değişimler yapılırken güven konuları vurgulanır.

Diğer konular ve alıştırmalar, rehber melekler, yaratım yasaları, gelecek okumaları, seratonin ve noradrenalin seviyelerinin dengelenmesi, ağır metallerin ve radyasyonun çekilmesi, ruh arkadaşları, kararsız ruhlar ve implantasyonlar, Yedi Varoluş Seviyeleri ve birçok durumu Yaratıcı (Allah cc) ile çalışılırken ayırt etmeyi içerir. Seminerin sonunda, kendi ve diğer katılımcılar üzerinde çalışan öğrenci uygulayıcı olmak için hazırdır.

Eğitim sonunda uluslararası geçerli sertifika verilecektir.

Eğitim süresi: 28.01.2017
29.01.2017 saat: 11.00-19.00
30.01.2017 saat: 18.00-20.00

Eğitmen&Uygulaycı: Mukaddes Funda ÖNER

Henüz yorum yok.