Manifesting & Abundance (Bolluk Bereket Eğitimi)

Manifesting & Abundance (Bolluk Bereket Eğitimi)

dsc_0082

icons-practitioner100Bolluk içinde olamamak, yoksunluk duygusu ile yasamak bilinçaltında negatif inançlarımız olduğunu gösterir.

Düşünce ve inançlarımız gerçeğimizi yaratır. Yaşadığımız hayat bizi mutlu etmiyorsa değiştirmek ve hayallerimizdeki hayatı yaşamak mümkündür.

Bilinçaltında var olan negatif inançlarımızı ve duygularımızı ThetaHealing® ile temizlediğimiz zaman bolluk bize kolayca akar. Bolluğu hak ettiğimizi fark ettiğimizde maddi sorunlar hayatımızdan çıkar.

ThetaHealing™’de, Herşeyin Yaratıcısı ile birşeyi fiziksel olarak yaratmanın mümkün olmasının inancıdır. Her kelime, düşünce ve hareket yaşadıklarımız tarafından bize yansıtılmaktadır. Her karar yaratmayı seçmiş olduğumuz şeyin eş yansıması olarak haaytımızda can bulur. Düşünerek ya da düşünmeden söylediğimiz her kelimenin yaşadıklarımız üzerinde bir etkisi vardır. Düşündüğümüz her olumlu düşüce hayatımızda olumla olarak gerçekleşirken, her olumsuz düşüncemiz negatiflik olarak bize yansır. Bilinçaltı itaatkar ve daima isteklerimize saygılı bir köle gibi bize hizmet eder. Eğer sürekli ‘bende para yok’ ‘ben fakirim’ derseniz, öyle olursunuz. Bunun yerine sürekli finansal olarak bereket içinde olduğunuzu söyleyip bu duruma adapte hissederek yaşarsanız, bunu deneyimlersiniz.

Gerçek şudur ki biz kendi gerçeğimizi yaratıyoruz ve evrenin bize sunabileceği olasılıklardan en iyisini yaratmanız mümkündür. Bunun için en önemli kilit hayatınızda ne istediğinize karar vermektir. İstediğiniz hayat üzerine bir hayaliniz var mı? Bir çok kişinin hayalleri vardır, ama bunun gerçek olmasına engel bir çok blokajla beraber.
Bu kurs farklı açılardan bir soru listesi kullanarak bilinçaltındaki sizin ve hedefleriniz arasında duran saklı ve şaşırtıcı blokajları bulmanız için yardımcı olur. Size bunları nasıl derinden kazıp temizleyeceğinizi öğretir; niyet ve Kutsal Zaman hakkında bilgi verir ve hayatınızda herşeyin sizin için çalışmasını öğretir. Bolluk bereketi hayat şekiliniz haline getirecek bir çok his yüklemesi yapılır.
Birçok uygulayıcı ThetaHealing™ kendilerini bloke edebilecek bilinçaltı kalıplarını bulmadan, Enerji Testi yapmadan evvel tam finansal başarı elde etmek için yaratımı kullanırlar ve anında sonuç almadıklarında üzülürler. Bu sınıfta mümkün olabilecek blokajları temizlemeyi öğrenip, bir plan yapmayı, niyetlerinizi belirlemeyi, ve başarılarınıza ulaşmanız için fikirlerinizi takip etmeyi öğreneceksiniz.
Bu eğitim bir çabuk-zengin-olma kitabı değildir, ama hayatınızı tüm alanlarında potansiyelinizi kullarak zengin olmanız için evrensel bir kişisel keşif aracıdır.
ThetaHealing™ Manifesting and Abundance Dersinde aşağıdakiler Sertifikalı ThetaHealing® Eğitmeni tarafından öğretilmektedir.

Eğitim Konuları:

Yaratma Yüklemeleri
Teta Halinde Yaratmak
En Yüce ve En İyi Şekilde Yaratmak
Bereket üzerine olan blokajların nasıl çoğu zaman para üzerine olmadıkları
Yedinci Seviyeden Yaratmak
Bereket Yüklemeleri Listesi

Blokajlarınızı kaldırmak için Alıştırmalar

Alıştırma: Kutsal Zaman
Alıştırma: Geleceğinizi Hatırlamak
Alıştırma: Geleceğinizi Görmek
Alıştırma: Ben sıkıştım alıtırması
Alıştırma: Yedinci Seviyeden Geleceğinizi nasıl yaratabilirsiniz
Alıştırma: Paranızı Kutsayın

Eğitim süresi; 2 gün

Eğitimde verilecekler:
Vianna Stibal ders kitabı ve eğitmen ek notları (mail ile), uluslararası geçerli sertifika verilecektir.