Hayatınızın kontrol noktasına ulaşın…

Hayatınızın kontrol noktasına ulaşın…

İnsanlarla yakın ve sağlıklı ilişkiler kurarken bir yandan da sınırlar çiziyor olmak size kendinizi nasıl hissettirdi?

İçinizden geçenleri olduğu gibi yaşayamamak, kısıtlanmak?
Size gitmeniz gereken en doğru yolu ve en derin ben'e hiç şaşırmadan götüren bir pusulanız olduğunu bilseydiniz neler başarabilirdiniz?

thhhh
Bunların tamamına tam şu anda içinizde bir yerlerde sahipsiniz. Hislerinizin içinde kendini göstermekteler. Hala bu nasıl mümkün olur diyorsanız gücünüzü keşfetme misiniz demektir.
Şimdi beraber en kuvvetli gücümüzü konuşalım. Bilinçaltı!!!
Bilinçaltı uzun yıllardır bir çok uzmanın konusu alanına girmiştir. Son yıllarda yapılan çalışmalar göstermektedir ki bilinçaltı bizim hayatımızı kontrol eden görünmez gücümüzdür. Bilinçaltı öyle itaatkar öyle kuvvetlidir ki isteklerimizi yerine getirmek üzerine hiç bir bahaneyi kabul etmeden yorulmadan çalışır. Üstelikte hiç mantık aramadan, kelimesi kelimesine isteklerimizi yerine getirmekle yükümlü dür.
Doğru okudunuz bilinç altımız bizim isteklerimizi yerine getirmek için itaatkar bir köle gibi çalışır. .
'Kilo vermeliyim' bedeninizde vermek üzere kiloları aramaya başlayacaktır Bir süre sonra bir bedenizde artan kilolara tanık olabilirsiniz, 'başarısız olmaktan korkuyorum' derseniz bilinçaltınız size başarısız olacağınızı alanda en uygun senaryoyu getirecektir. Örnekleri çoğaltmak çocuk oyuncağı gibidir. Dedim ya öyle sadıktır ki söylediklerimiz içerisinde mantık aramaz. Mantıklı, mantıksız her isteğimizi bize er ya da geç yaşatır. Tabii ki hep olumsuzları yerine getirmez. 'Kilo verdim' İnsan bir süre sonra bir bedenizden giden kiloları tanık olacaksınız, 'ben başarılıyım' dediğinizde ise İnsanlardan başarılarınıza dair övgüler almaya başlayabilirsiniz.
Üstelik Böylesine sadık ve güçlü bir hizmetkar olmasına karşın hiç bedel ödemezsiniz. Belkide bilinçaltınızın bu gücünün bugüne kadar hiç farkına varmadınız. Belki sizde bunu keşfederek hayatını en iyi şekilde yaşayan şanslardansınız.
Şimdi bilinçaltınızı biraz daha derinden keşfetme vakti.
Kendinizi sürekli korktuğunu senaryoların başrolün de mi görüyorsunuz, Çalışmalarımızı düzenli bir o kadar özverili yapıyor ancak hep yerinizde mi sayıyorsunuz, hep imrenerek baktığınız insanların yerinde olabilecek kadar şanslı olmadığınıza mı inanıyorsunuz?

İnandıklarınızı yaşamaya devam edeceksiniz. Tabii ki; değişmeyi göze alamazsanız(:
Bilinçaltı blokajlarınızdan kurtulmak tahmin ettiğiniz kadar zor değildir. Beyin dalgalarımız dan biri olan Theta seviyesinde bilinçaltı ile kolayca bağlantı kurulabilir ve burada bulunan blokajlar olumluları ile değiştirilebilir. Özel meditasyon ve dualarla yapılan theta healing® seanslarında. Kişinin bulunduğu yaşa kadar edinmiş olduğu deneyimlerden atalarından gelen bilgilerinden geçmiş yaşam kayıtlarından var olan tüm blokajlar tespit edilebilir. Ve yine sizin özgür iradenizle yerine olumlu kalıplar yüklenebilir. Değiştirilmesinin yanı sıra his çalışmalarıyla kişiye daha önce hiç deneyimlemediği duygular öğretilebilir. Öğrenmemiz anne rahmine düşmemizden çok daha öncesine dayanır. DNA' mızda taşıdığımız bilgiler, anne rahminde aldığımız öğretiler, bu yaşımıza kadar edindiğimiz deneyimler hayatımızı şekillendirir. Tıpkı dünyamızın güneşim yörüngesinde bize his ettirmeden dönüşü gibi, bu bilgiler bizim yol haritamız da büyük yer kaplamaktadır.

Siz de kendinizdeki değişime tanık olarak hayatınızın hükümdarı olmak isterseniz Theta healing seans, workshop ya da eğitimleriyle bunu başarabilirsiniz...

Henüz yorum yok.