EVRENLE UYUMLA OYNAMAK İÇİN NELER YAPALIM

EVRENLE UYUMLA OYNAMAK İÇİN NELER YAPALIM

Evren'in, sizin kimliğinizin ayrılmaz bir parçası ritmi vardır. Hareketsiz oturursanız, içinizde ve çevrenizde bu ritmi hissedebilirsiniz. Tıpkı bir orkestra davulu gibi.

Evrensel senfoniyle uyumlu olup olmadığınızı belirleyen şey ise enerji yasaları kaşısında tutumunuzdur. Önceki yazılarımda dediğim gibi kişisel enerjinizin titreşimi neleri çektiğimiz, niyetimizin titreşimi ise arzularımızın gerçekleşip gerçekleşmediğini belirler. Uyum yasası ise sadece içsel titreşimlerimize değil, dış dünyayla kurduğumuz enerji bağlarına da tepki verir.

Dünya ile uyumumuz, koşulsuz sevgi enerjisinin yankılanmasıdır. Bu sonu gelmez bir akıştır. Önceki yazılarımızda sık sık belirttiğimiz gibi evren ile kullandığımız dilimiz bilinçaltımızdır. Bilinçaltımızda bulunan blokajlarımızdan ise theta healing ile vedalaşabiliriz.

Bu nedenle evrenle aynı ritmi yakalamamız, küçük, sıradan süprizlerden, hayatımızın hayallerinin gerçekleşmesine dek bir çok nimete boğulmamızı sağlar. Uyum içerisinde olduğumuz her an segilerimiz artar ve huzur dolu oluruz. Biz iç uyumumuzu yakaladığımızda ise olumlu bir güç harekete gerçerek hayatımızı dört bir yandan bizim için şölen yerine çevirir.

Her bireyin dünyayla, arkadaşlık, aile, ırk bağının ötesinde kollaktif bir bağ ile diğer tüm canlılara bağlıdır. Bu bağ hayati ve enerjik bir bağdır. Enerjiniz sürekli olarak yayın halindedir. Siz kendinizi hep sabit algılasanız bile bu bir yanılsamadan ibarettir. Kuantumun en ilginç yanı bizimenerjimiz diğer bireylerin enerjisi ile iç içe geçmektedir. Tıpkı denizin bir noktasına attığınız taşın tüm alana yayılması gibi. Bu nedenle yalnızca kendi enerjimizden sorumlu olamıyoruz yükselttiğimiz her enerji aslında çevremizin de enerjisini yükseltme ve düşürme özelliğine sahiptir. Bu nedenle yaşam alanımıza enerjisi yüksek bireyleri bulundurmak evren ile uyumu arttırır.

Enerjinizi hemen şimdi değiştirin. Nasıl mı?kahkaha

1-)Sebepsiz bir kahkaha atın! Anlamsız bir kahkaha bir kaç denemeden sonra içeten olmaya başlayacaktır. Ya da izlediğiniz bir filmin en eğlendiğiniz anını hatırlayın ve dolu dolu bir kahkaha atın.

2-)Eğer şu an buna hazır değilim diyorsanız. Hemen şimdi bu satırda gülümseyin.

3-)Sizi negatiflikleriyle donatan arkadaşlarınızı bir sürede olsa rafa kaldırın. Çünkü sürekli negatif söylemlerde bulunan arkadaşlar çöp kamyonları gibidir yol boyunca aldıkları tüm negatiflikleri, sizin alanınıza bir anda bırakır. Ortamınız kirli görünmese bile enerji kokunuzu dönüştürür.

4-)Her güne enerjinizi yükseltmek için bir söz vererek başlayın.

Ve tabi ki kendinize verdiğiniz sözleri ki bu en önemlisi yani KENDİNİZİ ertelemeyin. Hatırlayın en iyi iletişimi önce kendinizle kurmalısınız ki yaşam alnınız panayır olsun. Sevgiyle...

Henüz yorum yok.