Eğitimler ve kazanımları…

Eğitimler ve kazanımları…

Daha dün sonuna geldiğimiz bir eğitim hücrelerimde kalan hislerini paylaşmak istedim bu hafta ışık olsun tüm sorularına cevap bulamayanlara.

Toplum olarak hep aynı soruyu duyuyorum insanlardan ''bu kadar eğitiminiz var fakat hala yeni yeni eğiti mler alıyorsunuz, Theta Healing olduğu kadar farklı alanlarda da'' Kaç sertifikayı başarıyla aldım hatırlamıyorum ancak gittiğim her workshop, eğitim, kurs hayatımın farklı bir penceresini açmama yardımcı oldu. Kişisel gelişim dışında yaşam oyunumda da bunun etkileri devam etti.

Aslını itiraf etmek gerekirse bazen bende kendimi sorguladım benim burada ne işim var kişisel gelişimi seçtim fakat bambaşka bir kurstayım ya da bazen egoma zaaf gösterdim dinlediğim kişilerde bunlar zaten basit konular diyerek. Şimdi geriye dönüp bakıyorum ve her anı ilmek ilmek işlenmiş bir ağ gibi gelişim hikayem/hikayelerimiz.

Sezgisel anatomi önceleri süresi ile gözümde büyüyen sona geldiğimizde ise çok çabuk geçti her 275c0262-9ad5-44d0-a2dc-b98053a9bafcşey dedirten bir çok duygunun aynı anda yaşandığı keyifli bir deneyimdi. Bir sağlıkçı olarak organları tek tek ele almak hem duygusal hem biyolojik etkilerini hissetmek muazzam bir deneyimdi. 15 gün aralıksız çalışma yaptık. Yeniden öğrenci olmak hemde kendi yetiştirdiğim güzel enerjilerle öğrenciliği deneyimlemek ve bunu hocam Sühan AKGÜN ile yaşamak paha biçilemezdi. Sezgilerim beni yanıltmamış her zaman ki gibi doğru seçimi yaptırmış demekten alıkoyamadım kendimi.

 

Bu eğitimin en güzel bonus kazanımı ise sevgisini, enerjisini, güler yüzünü ve tabi ki harika nefes bilgilerini bizden 66dec984-2243-489f-9588-b88ee220dc5desirgemeyen canım hocam Mehmet Ali AKGÜN  dü. Sezgilerimizi yükseltirken bedenin önemini deneyimledik ve sevgiyle bu iki hocamı dinlerken ben bir kez daha işte EŞ olmak budur dedim içimden. Her birinin içinde bir diğerinden bir parça vardı ve yin yang dengesinin yaşanır haline tanık olduk.

Vücudumuzdaki her bir hücreyi itinayla ele aldık, çocukluk hafızamızın ötesinde çalışmalar yaparak Ata bilgilerimizin farkına vardık. Sınıf içerisinde çocuklar gibi şen olduğumuz kadar, kalem atmak istediğimiz anlar yaşadık(: Pek tabi bu duygunun bize nasıl hizmet ettiğini sorduğumuzda yep yeni blokajlara ulaştık. Gelişimin  keyifli tarafı limbik sitemeden uzak kontrolü ele alabildiğini görmek sanırım, bu duyguları tıpkı bir çocuk gibi yaşamak fakat iyi bir healer gibi ele almak muazzamdı.

Her eğitim bir bilgi, her eğitim bir öğreti kazandırır insana her zaman söylediğim gibi kişisel gelişim uzun bir yol ve bu yolda en iyi iletişimi kendiniz ile kurmayı başarmaktan geçiyor. İşte bu nedenle yine yeni yeniden kendimle bedenimle bağ kurmak harikaydı.

Yine oldum diyemiyorum, tek diyebildiğim en kısa zamanda tekrar aynı heyecanı yaşamak ve sizlerle paylaşmak için 2502330a-501d-494e-9eb8-5f0565ec2279sabırsızlanıyorum...

Sevgiyle

Henüz yorum yok.