Katılımcı Notları

11.02.2017

Anlatacaklarım buraya yazmakla bitmeyeceği için ilk seansa başlamam ve sonrasındaki farkları yazmak istiyorum.
Funda hanım ile tanışmam bir arkadaş tavsiyesiyle oldu. Uzun zamandır geçmeyen bel ağrılarımdan şikayet ettiğim bir gün yakın dostum Esra’nın ‘senin ruhun hastalandı belinin ağrıması normal’ cümlesini başta anlayamadım. Sohbet biraz daha ilerleyince Esra bana Theta’dan ve Funda hanımdan söz etti. Tabi ki benim ilk yorumum ‘bu saçmalıklara inanmıyorsun umarım’ oldu. Esra’nın değiştiği ve kendini geliştirdiği durumları beraber konuştuk ve ondan habersiz araştırmalara başladım. Erkek olarak dalga geçtiğim bir uygulamaya onunla gitmemi beklemiyorsunuz umarım :).
Funda hanıma ulaştım ve seanslarımız başladı kafamda bir sürü soru ile gitmiş olsam da kuş gibi rahatlayarak bitirdik ilk seansı.
Karşımda her söylediğimi ilgi ile dinleyen, yaptığı işe inanan inanmayan herkese saygılı, her sorunuzu incelikle cevaplayan ve bu uygulamayı gerçekten severek yapan sıcak bir insan buldum. Bu beni oldukça rahatlattı. Sonrasında sorularımız başladı başlarda bu sorular beni oldukça gerdi ancak sorulara verdiğim her cevapla şaşkınlık seviyem arttı. Benim sebep olarak yakınından bile geçmeyeceğim ne kadar çok şey varmış dediğimi iyi hatırlıyorum.
İlk seanstan sonra vedalaştığım korkularımla ve enerji ile ağrım tamamen geçti ancak dr kontrollerimi ihmal etmemem Funda hanım tarafından sıkıca tembihlendiği için onları da ihmal etmedim. Bu söyledikleri kendisine olan saygımı daha da arttırdı.
Şimdi hem hayata hem olaylara başka bir yerden bakıyorum, hemde bel ağrısız keyifli günler geçiriyorum. İlişkilerimin kuvvetlenmesi, çevremde saygınlığımı daha da arttırdı. Korkularımdan kurtuldukça kazançlarım arttı.
Theta ve Funda hanımı tek kelimeyle anlatmam gerekirse hiç düşünmeden ‘hayatımın dönüm noktası’ diyebilirim. Ön yargılı bir erkek olarak değişim ve sağlıklı yaşam sürecimi sizinle paylaşarak sizi de sabit fikirlilikten uzaklaştırabilirsem çok mutlu olurum.
Çünkü artık biliyorum hayat paylaşınca güzel. Teşekkürler Funda hanım koşulsuz sevip destek verdiğiniz her anım için.

Hüseyin T.

08.02.2017

Problemleri olan bir ailede büyümenin getirdiği sıkıntılı süreçlerin bir tanesinde daha boğuşmaya hazırlanırken Funda abla ile tanıştık. Güleryüzü, anlayışla beni dinlemesi ve içtenliği beni çok etkiledi. Ne iş yaptığını sorup cevabı aldığımda karşılaşmamızın öylesine olmadığını düşündüm. Kendimi bu kadar yorgun hissederken Funda ablayla ‘aranan kan bulundu’ dedim. İlk seansımı ertesi güne istedim. Eğitim için il dışına çıkacak olmasına rağmen yorgunluğumu hissetmiş olacak ki hemen bir seans ayarladık.
İlk seans çıkışımda kendimi günlerdir uyuyormuşcasına dinlenmiş hissettiğimi söyleyebilirim. 3 seansın ardından o öfkeli , asi küçük kız olmaktan çıkmış hayata başka bir yerden bakan biri oldum. Hayatımda sorun olarak gördüğüm ilişkim, ailem ve parasal durumumla ilgili bir bir güzellikler oldu ve olmaya devam ediyor.
Kendini bulmak, öfkesiz yaşamak ve hayatınızı güzelliklere bakan cam kenarında yaşamak isterseniz hepinize Funda abla ve theta ile tanışmanızı tavsiye ederim.

SELİN

07.02.2017

Theta da en önemli konunuzun şifalanması için henüz bir adim atmadıysaniz, “hayatı kaçırıyorsunuz ” derim: Kendinizi sorunlarınızı çözmek için kurallar,yasaklar koysanız, işkence etsenizde sonuç değişmiyor, siz bilinçli dünyanızda koşuştururken bu koşuşturma bilinçaltınızda hiç bir şeyi değiştirmiyor, THETA hariç.
Bilinçaltı olumlu ya da olumsuz ayırmadan kayıtlanmış bilgiler ve geçmişte yaşadığımız her şeyin birikimiyle dolu. Nereden mi biliyorum çünkü ben Funda hanımın danışanıyım. Ben Theta uygulamasını en önemli sorunumun sifalanmasi amaciyla aldım. Partnerimle yaşadığım bir türlü çözemediğim bu sorunun derinlerine indik. Bilmediğim bir çok şeyin şimdiki hayatimi nasıl etkilediğini hayretle ve büyük bir şaşkınlıkla öğrendim. Sorunuma neden olan bir çok kalıbın benim %100 emin olduğum konuların dışından kaynaklandığını fark ettim. İlk seansın sonunda hayata bakış açım değişti üzerimden senelerin yükünün kalktığını hissettiğim ve kuş gibi kaldığım o gün anlatılmaz yaşanır bir duyguydu.
Baktığım her açı artık pozitif ve bu hala devam ediyor. Ve bunlar ilk gün kendini gerçekleştirdi. Sizlere tavsiyem eğer kendinize bir şans vermek isteyenlerdenseniz Funda hanımla bu mucizevi dünyaya adım atın. Kendini bilmez migren ağrılarımdan, beni 34 yıldır bırakmayan problemlerimden ayrıştıran Funda hanıma her gün teşekkür ediyorum.

Dileğim ihtiyacı olan ve imkanı olan herkesin bu güzel değişimi deneyimlemesi. Funda hanım işini severek yapan, uygulayıcısını her şeyin önünde tutan, yüreği Allah sevgisiyle dolu, sabırlı ve anlayışlı yapısıyla hep yanımda oldu olmaya devam ediyor. Kendisine her gün ben teşekkür etsem de buradan da teşekkür etmek isterim, hem de binlerce kez. Sevgiler…

Hilal

03.02.2017

Hayatta hiç bir zaman tesadüf diye birşeyin olduğunu düşünmedim. Siz gerçekten kendi özünüzde değişime karar verdiğinizde bir ışık gelir sizi bulur. Benim ışığım ve hayat rehberimde sevgili hocam Funda Öner oldu. Hem kendisi hem toplum için bir adım atmayı düşünen herkese theta healing şifasını kesinlikle öneriyorum. Funda Hocam’ın size de ışık olması dileği ile…sevgiler

saliha atike mumcu

03.02.2017

Merhaba arkadaşlar, ben 2015 yılında başka bir eğitmenden Thetahealing Basic eğitimini ve 2016 yılında Funda Hanım’dan Advanced eğitimi aldım bu zaman aralığında hayatımda bir çok güzel değişim ve gelişme oldu.
Tabiki öncelikle kendimle aralıksız çalıştım, sonra ailemde ve çevremde çalışmalarıma devam ettim. Önce en yakın arkadaşım hayalindeki iş değişikliğini yaptı, ailemin geçmişten gelen sorunları, yemeğe olan düşkünlüğünün yol açtığı kiloları tüm bu sorunlar bir bir çözüldü.
Şimdi bende benim hayatıma dokunan canım hocam Funda ÖNER gibi birçok kişiye teta seansları yapıyorum ve gelen telefonlarda mutluluğunu paylaşan insanlarla onlardan çok daha mutlu oluyorum.
Sizlerle bir örneğini paylaşmak istedim bitmek bilmeyen ayak ağrısı ve parmaklarında kaşınmaya bağlı yaraları olan danışanım, dün ayaklarının çok iyi olduğunu artık hiçbir sorununun kalmadığını mutlulukla paylaştı işte bu tarif edilmez bir duygu. Yalnızca kendinize değil bir çok yüreğe dokunmak. Hayat sizin içinde paylaşınca güzelse bu eğitim size göre.
İyi ki TETA’YLA tanıştım iyi ki advance de Funda Hocamla buluştum her gün bu güzel duyguya şükrediyorum. Yaşasın theta diyorum ve hocama ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. BİZE HER ZAMAN YARDIMCI OLUP HALA OLMAYA DEVAM ETTİĞİ için.
‘HAYAT PAYLAŞINCA GÜZEL’ HER ANIMIZA KENDİ BAŞLATARAK İŞLEDİĞİ İÇİN…
Koşulsuz sevgi dolu bir hayat sizin olsun.

N.A

03.02.2017

Theta ile tanışmam bir arkadaş ziyaretiyle oldu. Uzun yıllar önce minik takım oyuncumuza kahve içmeye uğramıştım. Bu ziyaretin değişimimin başlangıcı olacağını tahmin etmeden tabiki. Bu güzel sohbetde genel anlamda bir çok güzelliğe sahip olsam da mutlu olmadığımı hep çevremin değişmesi gerektiğini düşündüğümü Funda’nın söyledikleriyle fark ettim. Hemen seans istedim ve görüşmelerimiz başladı. Kendimi değiştirmek isterken beni ilk önce belimde geçmek bilmez ağrım terk etti, sonrasında senelerdir affedemediğim insanları affetmemle daha huzurlu bir hayata kavuştum, insanlarla ilişkilerim kuvvetlendi ve daha bir çok güzel şey getirdi seansımız. Bu değişim o kadar hızlı oldu ki çevremde bir çok değişimi fark etti. Kendini değiştirmek geliştirmek isteyen herkesi Funda ile tanıştırdım. Hepimiz ayrı ayrı değişimlerle istediklerimize ulaştık.
Daha sonra eğitim almaya karar vererek healer oldum 😀
Şimdi koşulsuz sevgiyi kendi hayatım başta olmak üzere, çevreme yayıyor istediğim rüya gibi hayatın bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum. Funda hocamın da dediği gibi değişim sizinle başlar ve Theta ile bu mümkün. Sizde içinde bulunduğunuz hayatı sevmiyor ama ne yapmanız gerektiğini düşünüyorsanız Theta seansları ve eğitimleri ile hayalinizi yaşayın.
Güzelliklerin koşulsuz sevgi ile size ulaşması dileğiyle…

H. Yaşar

03.02.2017

Klasik cümleler bana göre değil,olduğu gibi anlatmak istiyorum yaşadıklarımı.2013-2016 yılları hayatımın en kabus dolu yıllarıydı.Felçli yatalak anneannem 10 ay kadar yattı onunla ilgilendik annemle sonra vefat etti.Yalnız kalan dedemin evi yandı o da yatalak oldu ona da baktık annemle.Dedem yatarken ben çok sorunlu bir evliliği bitirmiş eve dönmüştüm.Babam kanser oldu ve eve dönüşümün 6. ayında babamı kaybettim ve hayatımın en büyük yıkımıydı benim için.Daha sonra abimin tayini Şırnak Cizreye çıktı.Ondan sonra yatalak dedem vefat etti.Yani evde erkek figürü kalmamıştı.Babam dedem ölmüş,abim gitmişti.Bunca stresin ve yıkımın içinden beni kurtaran tek şey FUNDA ÖNER’in bilinç altıma müdahalesi oldu.Kafamın içinde beni kemiren herşeyi bir kenara atmamı sağladı.Beni öyle kendime getirdi ki,”Yok artık” dediğim herşeyi yaptırdı bana.Akşamları dışarı çıkamayan ben,araç kullanamayan ben şimdi aracımla özgür bir şekilde akşam dışarı çıkabiliyorum.Köpek korkumu yendim,kedilere dokunmaya başladım,herşeyi kafama takmadan yaşayabilmeyi öğrendim.Vazgeçmemeyi,pes etmemeyi öğrendim,acıyı azaltabilmeyi öğrendim.Sevmeyi unutmuştum,sevilmeyi de tabi.Şimdi seviyorum ve seviliyorum.”Bir daha sevebilir miyim? güvenebilir miyim? diye düşünürken karşıma çıkan,daha doğrusu çıkartılan kişiyle sevmenin sevilmenin güvenmenin güzel olduğunu öğrendim.Bunu da sağlayan FUNDA ÖNER… Hayatımın EROS’u oldu.(NOT: Şimdi ben hayatımın detaylarını neden anlattım? Hayatınızda nelerin değişebileceğini görün diye…)
İyi ki varsın canım, iyi ki tanımışım seni.Can arkadaşım,Healer’ım,EROS’um sana minnettarım…

Ayşegül Güven

30.01.2017

Tesadüfi! olarak Reiki’yle tanışarak farkındalık yolculuğuna başladım (artık tesadüflerin olmadığını biliyorum 🙂 ) . Zamanla yeniden hissettiğim mutsuzluk halinin, tekrarlayan olayların bir sebebi olmalı bunu bulmalıyım ki çözüme kavuşayım diye düşünmeye başladım. Bu sebepleri araştırırken bir çok şifa tekniği öğrenerek uyguladım. Fakat hepsinde yetersiz kalan bir şeyler vardı, anında etki gösteren, daha kolay, bilinçaltındaki olumsuz kalıpları hızla değiştirebileceğim bir yöntem. Sizlerinde bu -mucizevi- olur dediğinizi duyar gibiyim. Bu mucizenin adı Theta. Araştırmalarım beni teta şifasına ve Funda hocamla ulaştırdı. Aradığım mucize şifa yöntemini bulmuştum. Seansların ardından eğitim alınabileceğini öğrendim. Funda hocamın ‘bu yetenek hepimizde mevcut kullanmayı öğrendikten sonra’ demesiyle ilk eğitime katıldım. Theta ile Yaradanla birlikte kendimi baştan yaratmaya devam ediyorum. Sadece kendimde değil çevremde, ailemde, arkadaşlarımda da ufak bir dokunuşla büyük değişiklikler oluşturmanın mutluluğunu yaşıyorum. Aldığım eğitimlerle hayatta kendimi bulmama aracı olan Funda hocama çok teşekkür ediyorum. İhtiyacı olan herkese ulaşması dileğiyle, sevgiyle…

N.K.

30.01.2017

Theta healing ile tanışmam Funda hoca ile oldu. Bu yöntemle ile tanışana kadar her şeyin başkalarının ve şansımın suçu olduğunu, insanlar daha anlayışlı olsa benim sinirlenmeme sebep durumların olmayacağını düşünüyordum, köpeklerden ölümüne korkuyordum ve bu korkum için bile mantıklı sebeplerim vardı. Yolda köpeklerle karşılaşsam arabaların önüne atlamayı tercih edeceğim derin bir korkuydu. İlk uygulamada thetaya inandığımı söyleyemem ama merakım seans almama sebep oldu. İyi ki. El testlerinde bir hile aradım, ayakta uyguladığı teste inanmamak için çok uğraştım. Bilenen gerçeklere dirensemde insanların bana davranışları değişmeye başladı ve çevremdeki herkes bana güzel yorumlarla döndü. En kuvvetli farkındalığım ise çok korktuğum köpeklerden birini severken gerçekleşti. Kendime inanamadım hocamı aradım ve hemen eğitim aldım. Şimdi kurtulduğum korku, kaygılarımla evimde ve sosyal hayatımda huzurluyum. Bolluk bereketin benim için her yerde olduğunu biliyorum. Seanslarımdan sonra uygulayıcı olarak koşulsuz sevgiyi çevremle paylaşıyorum bir çok insana ışık olmaya devam ediyorum. Thetayı seviyorum ve bana bu konforu sunan hocamı daha çok seviyorum. Çok teşekkür ederim sabırla, sevgiyle tüm bilglerinizi bizimle paylaştığınız için. Hepinize bu özel dünya ile tanışmanızı tavsiye ederim. Sevgiyle…

F.T.

21.01.2017

Hayatımı Theta Healing’den önce ve sonra olarak kolaylıkla ikiye ayırabilirim. Öncelikle birden fazla fiziki rahatsızlığıma dair seans alarak başladım. Ardından Temel DNA sertifikası ile bu harika tekniği hayatımın her alanında nasıl uygulayabileceğimi öğrendim.
“Hiç iyileşmez, ölene kadar bu hastalıklarla yaşamak zorundayım” dediğim başta migren ve menisküs yırtığım olmak üzere bazı fiziksel rahatsızlıklarımın son bulduğuna tanık oldum. Bu benim için inanılmaz, tarifi mümkün olmayan bir tecrübeydi.

Çok sevgili eğitmenim Funda Hanım’a hayat kalitemi etkileyen, beni mutsuz eden inanç kalıplarını keşfetmemi ve değiştirmemi sağladığı için minnettarım. Onun sayesinde koşulsuz sevgi ile sadece kendi hayatıma değil etrafıma da güzellikleri yaymanın mümkün olduğu nefes aldığım her an tecrübe ediyorum.

A. COSKUN