Katılımcı Notları

16.04.2018

Funda hanımla tanışmamız tamamen bir tesadüftü kaşımı aldımaya gittiğimde theta-healing eğitimleri ve sensları verdiklerini öğrendim.Bu bende çok merak uyandırmıştı.Tanıtım toplantılarına geldim ve benim için faydalı olacağına inandíğím için funda hanıma seanslara gelmeye başladım.ilk geldiğimde 15 yıllık bir migren hastasıydım,boyun fıtığım ve bacaklarımda çok ağrılarım vardı bunlar sadece sağlík sorunlarımdı.Manevi açıdanda hayattan hiç keyif almıyordum,neşesiz,kafam,ruhum ve bedenimi çok yorgun hissediyordum.seanslara başladıktan sonra ağır ağır iyileşmeye sağlíğıma kavuşmaya başladım.Şu an neşeliyim,mutluyum,keyfim yerinde.Funda hanımı tanıdığím için çok mutluyum.Güleryüzlü,sevgi dolu,işinde başarılı,güzel insan funda hanıma çok teşekkür ederim.Benim hayatımın mucizesiydi,dönüm noktasıydı iz güzellik.

Mürvet

15.04.2018

Ben tesadüfen kaş aldırmaya gittiğim zaman tanıdım funda hanımı.o gün theta healıng ile insanların hayatlarınada yardımcı olduklarını öğrendim.Beni bu konuyu öğrenmek için derin bir merak sardı.yapacakları bu konuyla ilgili toplantıya katılmak istediğimi söyleyip bilgilenmek istedim ve katıldım.Bu toplantıda birçok şey öğrendikten sonra funda hanıma seanslara gelmeye başladım.iz güzelliğe ilk geldiğim gün insanlarla çok konuşmak istemeyen,diyalog kurmakta zorlanan,kendini çok yorgun hisseden,yaşamdan keyif alamayan,mutlu ve neşeli olmayı unutmuş,pozitifliğini kaybetmiş,sağlık promblemleri başlamış bir haldeydim.Ben 15 yıldır migren hastasıyım bu süreçte tıbben ve alternatif tıpda dahil olmak üzere hiçbir şekilde hastalığın tedavisi mümkün olmadı.Gittikçe ağrılarım daha sık ve uzun nöbetlerle gelip hayatımı yaşanmaz,plan yapılamaz,kendime ve çevreme faydamın olmayacağı hale getirdi zamanla.Son bir yıldır bunun üzerine boyun fıtığı ve bacaklarda ağrılarda eklenince sağlık problemlerim gittikçe çoğalıyordu.ilk seansımdan sonra sağlık problemleriminde azaldığını hissettim.2.ve 3.seanslarımda kendimle bu zamana kadar hiç farketmediğim şeylerin farkındalığına varıyorum.4. Ve 5. seanslarımdan sonrada aile içi içsel çatışmalarımın ortadan kalktığının farkına varıyorum.Kendi hayatınızda kendinize verebileceğiniz en güzel hediye iz güzellikle gidip tanışmak,en güzel mucizede funda hanımla tanışıp hayatınızın nasıl değiştiğini anlayamamak?Güleryüzlü,sevgi dolu,kalbide kendide çok güzel,işinde çok başarılı güzel insan funda hanıma çok teşekkür ederim.yarın için plan yapmaktan korkmayan(yarın migren agrım olurmu ),neşeli,mutlu,hayattan keyif alan,kendine zaman ayıran,sağlıklı,sadece an’ı yaşayan biri olarakta iz güzelliğin güleryüzlü arkadaşlarınada çok teşekkür ederim.iyiki sizi tanıdım iyiki varsınız funda hanım.sevgilerimle

Mürvet

10.04.2018

İz kişisel gelişim merkezine bir arkadaşım aracılığıyla gittim. Artık biliyorum ki hiç bir şey tesadüf değil. İlişkilerimde yaşadığım sorunların yine baş gösterdiği bir günde gitmemin tesadüf olmadığı gibi.
Oturduğumuz alanda sohbet eden insanların konuşması dikkati çekti benim dilimden ya da dünyamdan değil gibiydiler itiraf ediyorum 🙂 Konu sorduğumda hepsi ayrı güler yüzlü uygulayıcılar ve eğitmenleri Funda hanım Theta Healing tekniğinden bahsetti.
İlk duyduğumda kendisine ne kadar öfkelendiğimi anlatamam öyleki ”iki gün önce beni aldatan sevgilimde benim suçum olamaz” dedim yüksek sesle.
Funda hanımın yüzündeki muzip gülümsemeyi hala hatırlıyorum ”suç demeyelim ama senin çekim gücün” diyerek yanıtladı. Uzun bir zaman bu sözlerini düşündüm ve araştırmalara başladım. Nedir bu iş, nasıl olur ve neden ben; bu araştırmanın hemen ardından seanslara başladım. Merkeze girdiğim gün ve şu anki ben arasında çok büyük farklar var diyebilirim 🙂
Merak edenler için ilişkilerimi daha güvenli yaşıyorum buda iletişimimi kuvvetlendiriyor. 5 aylık bu süreçte tanıştığım ve gelecek planladığım benimle uyumlu bir ruh eşim var 🙂
Olayları ya da kişileri şahsi algılmamam beni bambaşka bir ben yaptı. Ve artık kelimelerin gücünü artık kolaylıkla kullanıyorum.
Theta’nın harika dünyasını herkese tavsiye ederim hele ki aldatılmaktan(ya da diğer tüm korkularla) korku ile yaşamadığınız ilişkilere anlam veremeyenlerdenseniz.
Teşekkürler Funda hanım iyi ki gelmişim hayatıma İZ bıraktınız.

ŞULE Y.

09.04.2018

Kendimle başedemediğim bir zamanda tanıştım Funda hanımla ve Thetayla. Başlarda çalışmaları anlayamadım, değişimi farketmem biraz zaman aldı, değiştiğimi fark ettiğim an ikinci seans için gecenin bir köründe aradım☺️ Sağolsun Funda hanım beni kırmadı. Yalnızca seans için değil bazen çok bunaldığımda da içtiğimiz kahvelerle çok destek oldu. Bilinçaltımın derin kalabalığında yanımda olarak beni daha mutlu ve huzurlu yapan, ilişkilerimi düzenlememde destek olan Funda hanıma teşekkür ediyorum.
Hayatınızda birşeylerin ters gittiğini düşünüyorsanız maalesef bu sizin enerjiniz bunu kabul edin ve kendinizi Theta’nın keyifli dünyasında Funda hanıma bırakın derim.
Herşey için teşekkürler, yepyeni Bensudan sevgilerle.

Bensu K

04.04.2018

Bazen elinizden bir şey gelmez fakat siz değişmek istersiniz. Bir şeyi gerçekten istemenin başarmak olduğunu theta seansları ile öğrendim. Önce kedi korkumla yüzleştim çocukluğum ya da hayvan sever olmamamla alakalı olduğunu ilk görüşmede fark etsemde kabul etmem zaman aldı. Sonrasında cesaret edemediğim bir çok iş alanında buldum kendimi. Funda hanımın sıcak, espirili ve içten yaklaşımı olayların isteklerimin hızla benim olmasında oldukça etkili oldu. Kendinizi korkularınıza teslim etmek yerine hayallerinizi yaşarken bulmak isterseniz sizde bu seansları deneyin.Teşekkürler Funda hanım.

Ahmet

12.05.2017

Pozitif düşünmenin bir ütopya olduğunu düşünürdüm taki Funda Hanımla tanışana kadar. Tanıştığımızda sizde gördüğüm o parıltıyı hayatıma bu denli etkili olacağına inanamıyorum. Thetayla birlikte hayata dair farkındalık kazanınca herşey bambaşka oldu çok teşekkür ederim Funda Hanım en kısa sürede eğitim almak için sabırsızlanıyorum

Karen

17.04.2017

Thetayla tanışmam hayatımda herşey bitti dediği anda oldu.2 seanstan sonra hayatımda birçok şey değişti koşulsuz sevginin hayatıma dokunuşu mucize gibi teşekkürler Funda Hanım:)

Melek

12.03.2017

Bundan 2 yıl önce tanıştım thetayla.sanki derin bir uykudaymışım ilk seansımla birlikte hayatımda somut etkilerini görmeye ve en önemlisi farketmeye başladım. Thetanın hayatıma kazandırdığı en güzel şey bugünümü mutlulukla huzurla yaşamayı öğrendim. Koşulsuz sevginin hayatımın her alanında öylesine kelimelerle ifade edemeyeceğim etkileri var ki benim için artık ”zor” diye bir kavram silindi.
Funda Hanım size çok teşekkür ederim hayatımı aydınlattınız:)

İsmet

17.02.2017

Benim yıllarım büyük kızgınlıklar ve bu kızgınlıkları çevreme ödetmekle geçti. Belli bir olgunluğa gelince yaptıklarımın farkına varıp kendimi durdursam da, geçmişte yaptıklarıma öfkem sıkça karşıma çıkıyordu.
Bu arada Funda hanım ile bir arkadaş ortamında tanıştım. Herkes ona ilgiyle sorular soruyordu. Kısa bir sohbet ardından tamda kendisi ve işi olan Theta ile dalga geçmeye hazırlanırken, bir anda can alıcı kelimesini söyledi ‘kendinizi affedin’.
Bu sözler onun yaptığı işi anlamamda etkili oldu. Beni hiç tanımayan bir insanın içimde sakladıklarımı bir anda söylemesi çok şaşırtıcıydı. İnsanların ilgi nedenini anlamıştım.
Görüşme yapmak istediğimi söyledim ve çalışmalarımız başladı. Şimdi değişim kararıma geçmişimi affetmem eklendi ve hayatım artık olmasını istediğim gibi.
Funda hanımla tanışarak kendinizi affetmenizin hayatınızdaki etkilerini tecrübe etmenizi temenni ederim.
Teşekkürler.

Okan

13.02.2017

İnsan hayatına çok başka bir açıdan dokunmanın mutluluğu, kendi hayatımdaki güzel değişiklikler…Seni tanıdığım ve Theta Healing ile beni tanıştırdığın için çok mutluyum. Güzelliklerle dolu bu yolda her zaman birlikte olmak dileğiyle…Teşekkürler Funda Hocam. Sevgiyle…

Muazzez OKUYAN